Zidane: ‘As unë nuk do mund të shënoja fitore kundër asaj Barcelone’

Ish-trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është deklaruar se edhe vet ai nuk do mund të ishte në gjendje të rikthente klubin në gjendje normale apo ta mposhte Barçën javën e kaluar.

Pas një kriize që po kalon Reali, një gazetar pyeti atë në rast se po të ishte ai a do të kishte ndonjë ndryshim në Camp Nou apo kundër Ajaxit, dhe faktikisht ai mori përgjigjën.

“Nuk besoj. Të gjithë jemi të vetëdijshëm mbi formën e Barçës, nuk do mund të bëja as unë diçka më tepër aty,” tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *