Zeka: ‘Thaçi të negociojë me Vuçiqin në mal për këtë arsyje’ (VIDEO)

Deputeti i NISMËS, Milaim Zeka ka ironizuar takimet që herë pas here po zhvillojnë presidenti i Kosovës, Hashim Thaçin me presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiq.

Presidenti Thaçi dhe presidenti Vuçiq herë pas here kemi qenë edhe ne dëshmitar të takimeve të tyre që kanë zhvilluar, për të cilën edhe Zeka kishte një koment.

“Une i kisha propozu ma mirë atyne me u taku në mal se të dytë vin prej asi vendi dhe kanë mentalitet malsori,” JA VIDEO

Padyshim se kjo deklaratë u shoqërua me të qeshura nga gazetarët që po e intervistonin atë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *