Vera po vjen, Barça vendosë mbi Coutinhon!

E ardhmja e mesfushorit të Barcelonës, Philippe Coutinhos po diskutohet shumë kohëve të fundit me brazilianin që po përflitet se do konsiderojë largimin në këtë merkato verore.

Ai nuk po mund të rikthehet në formën e mëhershme duke dhënë performanca të dobëta dhe jo të atij niveli siç i takon një lojtari të Barcelonës, raporton e përditshmja katalanase, SPORT.

Megjithatë, Barça ende i beson aftësive të tij dhe dëshirojnë që ai të vazhdojë me katalanasit edhe më tutje.

Në këtë mënyrë i bie se ai nuk do jetë në shitje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *