Valverde ka këtë plan për ndeshjen e së mërkurës!

Barcelona nesër do të përballet në finale me Gironën në kuadër të SuperKupës së Katalonjës, një kompeticion jozyrtar.

E sipas asaj që raporton edhe e përditshmja katalanase, SPORT, do të jetë një ndeshje kryesisht për lojtarët që nuk kanë shijuar shumë minutazh përgjatë këtij sezoni.

Tekniku Valverde tashmë ka parasysh planin që do përdorë, dhe veçanërisht lojtarët nga Barça B si Riqui Puig dhe Miranda do të kenë poashtu hapësirë në këtë ndeshje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *