United ka hequr dorë, nuk do nënshkruaj me super lojtarin e Barçës!

Klubi anglez, Manchester United siç duket nuk është edhe më gjatë e interesuar për të nënshkruar me shërbimet e mesfushorit të Barcelonës, Ivan Rakitic.

Sipas asaj që raporton e përditshmja katalanase, SPORT, anglezët kanë hequr dorë nga ai dhe e gjithë kjo lidhet me kontratën e rinovimti të Paul Pogbas me klubin anglez.

Tani më me Pogban që do zgjasë kontratën nënkupton se kroati do mbetet edhe më gjatë dhe do vazhdoj të jetë në klubin blaugran ende.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *