Tre pasimet e Messit në El Clasico që mund të përfundonin me gol. (VIDEO)

Lionel Messi morri disa kritika që nuk shënoj gol në El Clasicon e fundit, por edhe pse ai nuk arriti vetë të gjente rrjetin, argjentinasi dhuroj 3 pasime kyqe që nxorri bashkëlojtarët e tij ball për ball me portierin madrilien.

Influenca e Messit është gjithmonë jashtëzakonisht e madhe, nëse ai nuk arrin të shënon, shperndan topa për lojtarët e tjerë të Barcelonës.

Një gjë të tillë e bëri edhe gjatë të shtunës mbrëma, ai nxorri Dembelen, Suarezin dhe së fundi Coutinhon të vetëm me portierë, por për fat të keq asnjëri prej tyre nuk arriti të shënonte.

FOTO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *