Thaçi u largua nga intervista kur i’a përmendën Haradinajn, ja çfarë ndodhi më pas (VIDEO)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi siç duket ‘nuk’ e përballoi që në intervistë t’ia përmendin emrin e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajn.

Thaçi dje ishte i ftuar për t’a mbajtur një emision politik te OraNews, mirëpo kur i’a përmendën një sondazh mes tij dhe Haradinajt, ai u largua.

E disa kamera të kësaj medie kanë zbuluar atë që ka bërë Thaçi pas kësaj skene. JA VIDEO

Presidenti ka dashur që kjo gjë të mos bëhet publike, mirëpo një gjë e tillë tashmë kishte ndodhur dhe ishte e shpërndarë nëpër portale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *