Tadic shënon eurogol, i’a ‘terron’ Courtois (VIDEO)

Tadic tashmë ka shënuar golin e tretë të mbrëmjes në ndeshjen që po zhvillohet mes Real Madridit dhe Ajaxit në kuadër të 1/16-ave të Champions Leagues.

Ajaxi tashmë po bën Real Madridin të përshëndetet me Champions Leaguen pasi ka shënuar për të tretën herë sonte në Bernabeu.

Ishte Tadic që shënoi tani golin e tretë të mbrëmjes, ku me një super gjuajtje nga jashtë zone shënoi një gol super të bukur në ‘marimangën’ e portës së Courtois.

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *