Super ylli mund të vije te Barça fal Zidanes

Barcelona mund t’a bëj rikthimin e bujshëm të Neymarit në Camp Nou gjatë merkatos së ardhshme verore, dhe e gjithë kjo mund të lehtësohet edhe më shumë nga trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidanes.

Kjo për faktin se Zidane nuk ka aprovuar transferimin e tij në Santiago Bernabeu përkundër dëshirës së Perezit, duke bërë që Barça të mbetet e vetmja skuadër në garë për shërbimet e tij, raporton e përditshmja franceze, L’Equipe.

E gjithë kjo aludon në atë se rikthimi i brazilianit në Camp Nou mund të duket edhe më e lehtë dhe jo si diçka e pamundur, përkundër rezistimit që do bëj PSG.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *