Suarez drejtuar lojtarit të Real Madrid: ‘mos qaj si fëmijë!’

Gazeta ‘marca’ ka bërë një analizë të bisedave që janë zhvilluar mes lojtarëve në El Clasicon e fundit, një gjë që e përditshmja madrilene nuk e ka bërë edhe aq shpesh në punën e saj.

Në fillim u publikua një bisedë mes Piques dhe Reguilon, ndërsa më pas, i njejti lojtarë i Real Madridit ishte fjalosur përsëri, por tani me Luis Suarezin, me të cilin jo çdo lojtarë do donte të grinndej.

Pas një bisede të bërë duke e fshehur gojën, Luis Suarez është parë duke i thënë Reguilonit që mos të qajë si fëmijë, ku ky i fundit dukej se ishte i frustruar nga rezultati dhe rrjedha e ndeshjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *