Reagimi i Pogbas kur Messi shënoi edhe golin e dytë (VIDEO)

Paul Pogba siç duket ka mbetur i befasuar nga spektakli që dhuroi mbrëmë suulmuesi i Barcelonës, Leo Messi i cili ishte kyç në kualifikimin e Barcelonës.

Leo Messi fillimisht shënoi dy gola mjaftë të bukur në pjesën e parë për të vulosur ndeshjen në Camp Nou kundër Manchester Unitedit.

E siç duket, mesfushori i anglezëve, Paul Pogba mbeti i befasuar dhe pa fjalë nga ajo që po bënte argjentinasi në fushë dhe reagimi i tyre ishte mjaftë epik ku po bëhet virale.

Më poshtë mund t’i ndiqni pamjet e më poshtme, ku do lidhni me disa pamje të publikuara në Twitter:

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *