Reagimi i De Ligt kur u pyet se nëse do shkojë te Barça (FOTO)

Qendër mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt dha intervistë në zonën e mediave pas ndeshjes së mbrëmshme kundër Juventusit.

Ai diskutoi tema të ndryshme pas kualifikimit që arritën për në gjysmëfinale.

Mes tjerash ai u pyet edhe rreth asaj se nëse do shkojë te Barcelona, raporton e përditshmja katalanase, SPORT.

De Ligt ka edhe opsionin e nënshkrimit me katalanasit këtë verë, dhe në lidhje me këtë lëvizje ai u përgjigjë vetëm duke qeshur.

FOTO

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *