Rakitic me ‘panenka’ i jep Barçës avantazhin (VIDEO)

Barcelona sapo ka zhbllokuar shifrat në ndeshjen që po zhvillohet mes Barcelonës dhe Real Madridit në Santiago Bernabeu në kuadër të xhiros së 26-të në La Liga.

Pas një pasimi maestral që i erdhi, kroati i’a doli t’a gjej vetën në mënyrë perfekte në zonën madrilene dhe më pas ballë për ballë me Courtois për të shënuar me panenka.

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *