Portieri i Lyon nuk kujton asgjë nga ajo që ndodhi të mërkurën!

Barcelona fitoi kundër Lyon, por portieri i klubit francez nuk arriti të qëndrojë në portë deri në minutat e fundit pasi ai u godit në kokë nga Philippe Coutinho gjatë një aksioni të Barcelonës.

Ndeshja u ndërpre për një kohë të gjatë, ku më pas, portieri Lopes tha se do vazhdojë ndeshjen dhe se nuk dëshiron të zëvendësohet. Por, kjo zgjati vetëm disa minuta, kur për shkak se nuk ndjehej mirë, ai hyri brenda në zhveshtore.

Siç raportohet, Lopes ka humbur vetdijen në zhveshtore dhe ka vjellur poashtu. I pyetur nga stafi teknik i Lyon se pse nuk u zëvendësua menjëherë, portieri i klubit francez tha se nuk mban mend një gjë të tillë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *