Nota e lojtarëve: Barça 3 – 0 Manchester United – [FOTO]

Barcelona ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat 3 – 0 sonte në ndeshjen që u zhvillua në kuadër të fazës së dytë të çerek finaleve të Champions Leagues.

Pas fitores mjaftë të vlefshme që ka arritur në Old Trafford me rezultat 1 – 0, Barça vulosi fitoren dhe kualifikimin në fazën e dytë sonte në Camp Nou fal golave të shënuar nga Messi dhe Coutinho.

Fillimisht ishte Messi që shënoi dy super gola në pjesën e parë, për të vazhduar më pas edhe me golin e tretë në pjesën e dytë nga Coutinho që shënoi një gol të mrekullueshëm.

Notat e lojtarëve të të dyja skuadrave:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *