Një mungesë e madhe e Barçës në Bernabeu sot për shkak të gripit

Ndjekja e ndeshjen nga shkallët e stadiumit të Real Madridit, Santiago Bernabeu shihet të jetë e pamundur për presidentin e Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, të cilin e ka kapluar gripi.

Siç bën të ditur edhe e përditshmja Cat Radio, presidenti Bartomeu nuk do të jetë në gjendje të jetë në Bernabeu sot në El Clasicon e sotme për shkak të gripit.

Ndeshja e sontme që do luhet me fillim nga ora 21:45 do të jetë shumë e rëndësishme dhe e vlefshme për kampionatin spanjoll në këtë fazë sezoni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *