Neymar: ‘Si të shkojë te Reali kur do mposhtesha çdo dy ditë’

Sulmuesi i PSG-së, Neymar Jr ka ironizuar me gjendjen aktuale të Realit kur u pyet nga një gazetar rreth mundësisë që ai të transferohet te Real Madridi në merkaton e ardhshme verore.

Për shkak të situatës së fundit që u raportua në media për situatën e tij te PSG, u raportua se do largohej nga Parc des Princes, dhe se Reali i dërgoi atij ofertë, mirëpo ai e ironizoi situatën e madrilenëve.

“Si mund të shkojë te një klub ku mposhtet çdo dy ditë (qesh)? Jo, jam i lumtur këtu dhe do vazhdoj këtu,” tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *