Momenti kur Pique e hesht komplet Bernabeun (FOTO)

Skuadra e Barcelonës shënoj edhe një fitore tjetër kundër Reap Madridit në Santiago Bernabeu.

Të dyja ekipet tentuan golin disa herë, por ndeshja përfundon me rezultat minimal 0-1, me gol të Ivan Rakitic.

Gjatë 90 minutave tifozët madrilien që ishin të pranishëm në stadium fishkëllyen mbrojtësin katalunas Gerard Pique.

Por pas ndeshjes Pique u drejtua nga ata dhe iu bëri me dije që të mbyllin gojën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *