Messi ‘trullon’ lojtarët e United dhe i shënon eurogol De Geas. – (VIDEO)

Barcelona ka kaluar në avantazh në minutën e 16-të të ndeshjes kundër Manchester Unitedit pasi Messi shënoi një super gol.

Barcelona ka pritur Manchester Unitedin sonte në takim në kuadër të fazës së dytë të çerek finaleve të Champions League.

Argjentinasi i’a doli mjaftë mirë t’a kontrollojë topin dhe me një super gjuajtje nga jashtë zone e konkretizoi rastin në gol.

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *