Messi shënon përsëri, le spektator lojtarët e Unitedit (VIDEO)

Leo Messi ka shënuar edhe golin e dytë të takimit vetëm katër minuta pasi shënoi golin e parë kundër Manchester Unitedit.

Messi shënoi një super gol në minutën e 16-të duke zhbllokuar shifat dhe duke kaluar Barcelonën në avantazh.

Mirëpo, argjentinasi tani ka shënuar edhe golin tjetër të takimit, duke i çuar shifrat në 2 – 0.

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *