Messi mund të humbasë ndeshjen ndaj Vallecanos

Siç duket ka ardhur koha që sulmuesi i Barcelonës, Leo Messi të pushojë një ndeshje dhe kjo ndeshje e përzgjedhur mund të jetë ndeshja ndaj Vallecanos në fundjavë.

Ndaj Realit të shtunën që lam pas, sipas MARCA-së, Argjentinasi duket se ka pasur shqettësimë në zonën e kofshës, gjë që i ka shkaktaur probleeme gjatë gjithë karrierës së tij, veçanërisht gjatë vitit të kaluar.

E gjithë kjo mund të aludojë në atë se Valverde mund të vendosë të mos luaj me të nga fillimi të shtunën kundër Vallecanos në kuadër të La Ligës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *