Manchesteri urdhëron Rashfordin: ‘Eliminoje Barçën dhe merri paratë!’

Ndeshja e sontme po kthehet në një biznes të vërtetë, ndërsa kjo pasi gazetat e afërta me të dyja klubet raportojnë se lojtarëve do iu ofrohen shuma të ndryshme parash në rast se e arrijnë detyrën e tyre sonte.

Nga ana e Manchester United, burimet angleze raportojnë se është urdhëruar Marcus Rashford që ta eliminojë Barcelonën, ndërsa si shpërblim për këtë do i rinovohet kontrata me shuma marramendëse…

Thuhet se klubi anglez do i ofrojë Rashfordit ‘300 mijë €’ në javë nëse Barça ‘përjashtohet’ nga kompeticioni. Megjithatë, edhe blaugranasit do fitojnë shpërblimet e tyre nëse ‘përjashtojnë’ Manchesterin…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *