Luan me të dy, por ja çfarë thotë Semedo rreth Ronaldos & Mesit

Nelson Semedo në intervistën që ka pasur për një kanal televiziv portugez së fundmi, ka diskutuar mjaftë gjëra, e normalisht se kryesisht rreth karrierës së tij futbollistike.

Mes të tjerave, Semedo ka shijuar me fjalë dhe ka treguar ndjenjën që ka që ka fatin të luaj me dy lojtarët si Cristiano Ronaldo dhe Leo Messin, njërin me klub dhe tjetrin me kombëtare, përkatësisht.

“Ndonjëherë ulem dhe mendoj se sa me fat jam që unë luaj me dy lojtarët më të mirë në histori, kjo ëhtë madhështore dhe kjo përcillet edhe nga shokët e mi, familja, fëmijët dhe nipërat,” tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *