Lojtarët dëshirojnë këtë skuadër në çerek-finale

Sot me fillim nga ora 12:00 do të hidhet shorti në Nyon të Zvicrrës nga ku edhe do të bëhen të ditur emrat e skuadrave të ndeshjeve çerek-finaliste për këtë edicion të Champions Leagues, si dhe edhe të Europa Leagues.

Mes të tjerash, edhe Barça gjendet në mesin e 8 ekipeve të tilla, mirëpo asnjëri nga lojtarët apo pjesëtarët e stafit teknik nuk janë deklaruar në atë se cilën skuadër do donin në çerek-finale, raporton e përditshmja madrilene, Marca.

Megjithatë, sipas disa burimeve të afërta të tyre, thuhet se ata dëshirojnë Porton ose Manchester Unitedin, kjo për shkak se dëshirojnë të evitojnë ose një skuadër më të lehtë ose një më të fortë tani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *