Lista e lojtarëve të ftuar për ndeshjen kundër Real Betisit (FOTO)

Barcelona do të përballet me Real Betisin nesër në kuadër të xhiros së 27-të në kampionatin spanjoll, La Liga, në ndeshjen që do të zhvillohet në ‘tempullin’ e katalanasve, Camp Nou.

Tanimë meqë edhe skuadra ka kompletuar seancën e fundit apo më saktë, përfundimtare stërvitore para kësaj ndeshje, Valverde ka një pasqyrim të qartë mbi skuadrën dhe lojtarët të cilët duhet të luajnë.

Klubi ka bërë të ditur listën e lojtarëve të ftuar që do jenë prezent në Camp Nou nesër mbrëma.

FOTO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *