Lista e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e nesërme kundër Unitedit (FOTO)

Barcelona do të përballet me Manchester Unitedin nesër në kuadër të fazës së dytë të çerek finaleve të Champions Leagueve, në ndeshjen që do zhvillohet me fillim nga ora 21:00.

Pas seancës përfundimtare stërvitore si dhe pas konferencës për shtyp, Valverde tanimë ka bërë të ditur listën e lojtarëve të ftuar për këtë ndeshje.

Sergi Roberto dhe Busquets tani më janë rikuperuar nga dëmtimet përkatëse që kishin dhe përbëjnë listën e lojtarëve të ftuar.

Më poshtë, mund të gjeni listën e plotë të lojtarëve të ftuar:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *