Ky lojtarë ia fiton besimin krerëve të Barcelonës!

Ndeshja e mbrëmshme ‘miqësore’ kundër Gironës ishte momenti kur Jean-Clair Todibo bëri hapat e parë me fanellën e Barcelonës, kështu duke ofruar një performancë shumë të mirë.

Siç raporton ‘marca’, ka qenë ndeshja e mbrëmshme në të cilën krerët e Barcelonës kanë vendosur ‘vulën’ për Todibo. Francezi ua ka fituar ‘zemrat’ atyre…

Kështu, gazeta madrilene raporton se krerët e klubit blaugrana personalisht iu kanë treguar se e shohin talentin tek Todibo dhe se ai do jetë pjesë e skuadrës sezonin e ardhshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *