Klubi i madh vendosë, super ylli do rikthehet te Barça!

Performancat jo të denjura dhe mjaftë zhgënjyese të mesfushorit të Arsenalit, Denis Suarez prej kur u huazua te Londinezët kanë zhgënjyer edhe drejtuesit e Arsenalit.

Siç raporton edhe e përditshmja katalanase, Mundo Deportivo, Denis Suarez, që është në huazim te Arsenali nga Barça, është duke vuajttur nga disa shqettësime dhe nuk po e lejojnë të performojë në 100 përqindëshin e tij.

Nga kjo situatë, shihet e pamundshme që Londinezët t’a aktivizojnë opsionin e blerjes së tij.

Kështu që, sipas të gjitha gjasave ai do rikthehet përsëri në Camp Nou.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *