Ka ndryshuar ligë, por Ronaldo nuk e harron zanatin e tij. (VIDEO)

Napoli është duke luajtur kundër Juventusit për xhiron e 26-të në Seria A.

Mysafiret janë duke udhëhequr ndeshjen me rezultat 0-2 fal golave të Pjanic dhe Can.

Në minutën e 25 portieri i Napolit, Emret është ndërshkuar me karton të kuq pas simulimit të Cristiano Ronaldos.

Kjo është diferenca e Leo Messit dhe Cristiano Ronaldos, argjentinasi asnjëherë nuk bën veprime të tilla, ndërsa nga ana tjetër portugezit nuk i kalon një ndeshje pa bër diçka të tillë.

 

VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *