Ish-lojtari: ‘Barça do kaloj më tutje!’

Manchester United vs Barcelona do jetë ndoshta ndeshja më tërheqëse e çerek-finaleve të Champions dhe kjo padyshim ka bërë që të shtohet euforia mes fansave blaugran dhe atyre të United.

Poashtu, nga ky short janë emocionuar edhe shumë lojtarë dhe ish-lojtarë të ndryshëm. Ndër to ka qenë edhe ish-mesfushori i Barcelonës, Cesc Fabregas…

‘Barça do kalojë më tutje’ – kishte shkruar ish-mesfushori i Barcelonës rreth kësaj përballje, kështu duke iu referuar edhe asaj se Manchester United është ‘kafshatë e lehtë’ për gjigantët spanjoll.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *