Isco: ‘Ne duhet të përmisohemi, Barça po na mposhtë sa herë që po dëshiron’

Mesfushori i Real Madridit, Isco pas ndeshjes së mbrëmshme kundër Barcelonës që përfundoi me rezultat 1 – 0 në favor të katalanasve tha se klubi madrilen duhet të përmirësohet.

“Ishim pak pa fat, mirëpo poashtu edhe kundërshtari ynë ishte në super form. Kjo patjetër aludon në atë se duhet të pëmirësohemi patjetër, Barça po na mposhtë sa herë që po dëshiron, edhe atë brenda stadiumit tonë.”

“Megjithatë, gara nuk ka përfunduar ende dhe ne do mundohemi deri në fund të japim maksimumin tonë,” tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *