Gazetat angleze: ‘Ole është “mbreti i remuntadave” dhe do e mposhtë Barçën!’

Jemi në ditëndeshje, ndërsa numrimi mbrapa ka filluar. E nuk munguan gazetat e ndryshme angleze që ta startojnë mëngjesin e sotëm me pro.vokime për Barcelonën.

E përditshmja ‘dailymail’ kishte shkruar sot se Ole Gunnar Solskjaer është “mbreti i remuntadave (rikthimeve)” dhe ai do e mposhtë Barcelonën në mes të Camp Nous.

‘Ole e dëshmoi kundër PSG se çka mund të bëjë për ta rikthyer rezultatin. Në Francë, Manchesteri kishte shumicën e lojtarëve të dëmttuar, ndërsa imagjinoni se çka do bëhet sot kur të gjithë titullarët janë aty’ – shkruante ndër tjerash ‘dailymail’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *