Formacioni më i mirë për 1/16 e finalës në Ligën e Kampionëve. (FOTO)

 

Të mëkurën mbrëma kanë përfunduar të gjitha ndeshjet për rundin e 1/16 të finales në Ligën e Kampionëve.

Pa dyshim befasia e kësaj xhiro ishte eleminimi i Real Madridit, skuadra madriliene u mposhtë nga Ajax në Bernabeu me rezultat 1-4.

Whoscored ka publikuar formacionin më të mirë në rundin e 1/16:

Lloris: Cancelo, Pique, Vertonghen, Zinchenko: Silva, Busquets, Messi, Sane: Ronaldo dhe Tadic

Rikujtojm se sot në orën 12:00 në qytetin e Nyon do të hidhet shorti për ndeshjet e qerek finalëve.

FOTO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *