Formacioni i Barcelonës për sonte kundër Betisit (FOTO)

Barcelona do të përballet me Real Betisin sonte në kuadër të xhiros së 27-të në kampionatin spanjoll, La Liga, teksa Valverde do kërkojë 3 pikëshin e rradhës nga skuadra e tij.

Barça do të jetë mysafire e Betisit sonte në kuadër të xhiros së 27-të në ndeshjen që zhvillohet me fillim nga ora 20:45 në ‘tempullin’ e nikoqirëve, Benito Villamarin.

E tanimë tekniku Valverde ka një paqyrim të qartë mbi skuadrën e tij, dhe mediat spanjolle kanë parashikuar tashmë formacionin e mundshëm me të cilin pritet të luaj sonte Valverde.

FOTO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *