Fjalët e Iscos drejtuar Messit gjatë ndeshjes!

Mesfushori i Real Madridit, Isco gjatë ndeshjes me ‘humor’ i kërkoi Messit të mos shënonin më shumë gola pasi që po turpëroheshin para tifozëve në stadiumin e tyre.

Gjatë ndeshjes, kamerat kapën një moment teksa Isco dhe Messi ndan dhe shkëmbyen disa fjalë mes tyre, ku mes të tjerash mesfushori spanjoll i kërkoi të mos shënonin më.

“Të paktën ndaluni mos shënoni më, jemi para tifozëve tanë,” i’u drejtua ai me humor argjentinasit.

Barcelona mbrëmë mposhti për herë të dytë Real Madridin në Santiago Bernabeu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *