Erdhi në merkaton dimrore, por tani super ylli mund të largohet

Barcelona tani mund të përballet me një largim të papritur gjatë merkatos së ardhshme verore, për shkak se mbrojtësi i ri që erdhi në janar, Jean Clair Todibo nuk është se po gjen adaptim dhe lumturi në kampin katalanas.

Megjithëse erdhi me bujë, ai nuk po bën pjesë në planet e Valverdes, madje edhe duke mos u ftuar në disa ndeshje kohëve të fundit, raportojnë medait franceze.

E gjithë kjo lidhet me atë se ai mund të largohet në merkaton verore. Megjithatë, gjithçka mund të ndodh në form huazimi dhe jo në form permamente.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *