“Do të isha i lumtur të rikthehesha te Barça, nuk i ‘tutem’ konkurrencës”

Portieri i Ajaxit, Andre Onana ka shprehur gatishmërinë duke mos përjashtuar edhe njëherë tjetër një rikthim te Barcelona.

Duke shprehur dashurinë ndaj ish-klubit të tij, Onana edhe njëherë është deklaruar se do ishte i lumtur po të rikthehej te Barça dhe se ai nuk i friikësohet aspak konkurrencës

“Unë do isha i lumtur nëse do të rikthehesha te Barça. Nuk i frikohem konkurrencës ndaj Ter Stegenit apo ndaj ndonjë portieri tjetër. Megjithatë, aktualisht jam te Ajaxi dhe jam i fokusuar që të fitoj tituj këtu,” theksoi ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *