Coutinho nuk i falenderoi fansat pas ndeshjes!?

Ato kriitika të shumta dhe fishkëllima si duket ende janë në kokën e Philippe Coutinhos, i cili ndonëse shënoi gol mbrëmë, nuk i falenderoi duartrokitjet e fansave gjatë zëvendësimit.

Kjo është interpretuar paksa ndryshe nga gazetat spanjolle, të cilët raportojnë se braziliani është i hiidhëruar me fansat dhe ende nuk ua ka falur për ato gjeste në të kaluarën.

Ndërkohë, braziliani si duket po i rikthen golat dhe formën, pikërisht në këtë fazë të sezonit. Ai nuk po i ndihmon vetëm klubit, por po i ndihmon edhe vetes, pasi kështu nuk do shitet gjatë verës tek ndonjë klub tjetër!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *