Coutinho me ‘kryevepër’ në Camp Nou, shenon golazo (VIDEO)

Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho ka shënuar edhe golin e tretë të takimit të sontëm mes Barcelonës dhe Manchester Unitedit në kuadër të fazës së dytë të çerek finaleve të Champions Leagues.

Në një super rast që u krijua nga gjysma e fushës, Coutinho ka shënuar një gol mahnitës që i la pa fjalë spektatorët dhe lojtarët e tjerë nga jashtë zona.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *