‘Çarten’ tifozët e Unitedit, kanë një kërkesë për Smallingun

Tifozët e Manchester Unitedit janë mjaftë të frustruar dhe të pa kënaqur me mbrojtësin e tyre, Chris Smallingun i cili nuk përmbushi detyrën që e deklaroi para takimit me Barcelonën.

Ai tha se do t’a ndalte Messin, mirëpo një gjëje të tillë nuk e arriti për shkak se ky i fundit ishte në super form dhe mposhti i vetëm Unitedin.

Në këtë mënyrë, tani më po bëhet virale në rrjetet sociale, ku tifozët e Unitedit janë mjaftë frustruar dhe po i kërkojnë atij të mos jep deklarata më si lojtar i Unitedit.

Madje, disa prej tyre kanë shkuar deri në atë nivel sa i kërkojnë të largohet nga ky klub.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *