Barcelona ia bëri ‘8 me 2’ Realit pas ndeshjes në zhveshtore!

Pas fitores së djeshme kundër Real Madrid, lojtarët nuk hezituan që të festojnë në zhveshtoret e Bernabeut, kështu edhe duke e bërë një video gjithë së bashku…

Megjithatë, videoja e bërë mbrëmë ngjasonte paksa me atë video që u publikua të mërkurën, ku dje dallonte vetëm prezenca e Messit, Suarez dhe Coutinhos…

‘Iu premtojmë se nuk është videoja e së mërkurës, por ne vetëm e pëlqejmë të festojmë këtu’ – shkruante në mbishkrimin e videos së djeshme, kështu duke iu referuar asaj se fitoret në Santiago Bernabeu janë bërë rutinë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *