Barça vjen me një dizajn të veçantë të fanellave për sezonin tjetër (FOTO)

Barcelona siç duket do të vie me një dizajn pak më ndryshe dhe më të veçantë për fanellat për sezonin e ardhshëm, që parashikohen të jenë fanellat e dyta apo edhe të treta.

Sipas asaj që raporton e përditshmja katalanase Mundo Deportivo, Barça do të sjell përsëri ngjyrat ‘senyera’ që faktikisht simbolizojnë flamurin e Katalonjës për sezonin e ardhshëm.

Komisioni i delegatëve të Barçës dhanë aprovimin e tyre për modelin e prezentuar nga Nike para rreth një muaji, dhe shihet që do jetë diçka më ndryshe.

FOTO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *