Barça gati të e bëj ‘bom-in’ e verës, po ia merr Unitedit super yllin

Tanimë të gjithë jemi të vetëdijshëm se Barcelona do të jetë nē kërkim të një qendër suulmuesi gjatë kësaj merkatoje verore dhe tanimë ata kanë disa emra në listën e tyre të objektivave.

Sipas asaj që raporton e përditshmja angleze, Mirror, Barcelona po ndjek dhe po shikon mundësinë e transferimit të lojtarit të Manchester Unitedit, Marcus Rashford.

Ai është një lojtar i ri me potencial të madh dhe kushton hiç më pak se 100 milionë euro.

Anglezi ka një vit të mbetur në kontrat me Djajjtë e Kuq.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *