Barça do t’a ndjek këtë të ndeshje të kombëtares gjermane!

Emisarët e Barcelonës nuk do të jenë ‘pa punë’, teksa gjatë javës së ardhshme fillon edhe pauza e kombëtareve pasi që ata do të kryejnë punët e tyre, më shumë në aspektin e transferimeve.

Sipas asaj që raporton e përditshmja katalanase, Mundo Deportivo, emisarët e Barcelonës do të vazhdojnë të ndjekin performancat e sulmuesit të Eintracht Frankfurtit, Luka Jovic.

Kështu që ata do të ndjekin dy ndeshjet e kombëtares së tij, serbe, përkatësisht kundër kombëtares portugeze dhe asaj gjermane, dy ndeshje mjaftë të rëndësishme, poashtu ku ai mund t’a tregojë potencialin e tij të vërtetë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *