Barça dëshiron ta siguroj kualifikimin, ja formacioni kundër Unitedit (FOTO)

Barcelona do të përballet sonte me fillim nga ora 21:00 me Manchester Unitedin në kuadër të fazës së dytë çerek finaliste të Champions Leagues.

Katalanasit do të presin sonte në ‘tempullin’ e tyre, Camp Nou, Unitedin në kuadër të fazës së dytë të çerek finaleve të kompeticionit më të rëndësishëm europian për klube.

Skuadra e Valverdes synon fitoren dhe kualifikimin, ku kujtojmë se ndeshjen e parë nxjerrën një fitore pozitive në Old Trafford.

Më poshtë ju sjellim formacionin e mundshëm me të cilin sipas të gjitha gjasave blaugranët do e nisin ndeshjen.

FOTO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *