Arrihet marrëveshja, ylli i madh po largohet!

Shumë pak momente mund të na ndajnë nga konfirmimi i arrtijes së marrëveshjes mes Barcelonës dhe Vissel Kobes për transferimin e Sergi Samperit te këta të fundit.

Siç raporton edhe gazetari shumë i afërt me klubin, Gerard Romero, mesfushori i Barcelonës, Sergi Samper tashmë është pajtuar të largohet nga Barcelona.

Shumë pak momente na ndajnë nga zyrtarizimi i marrëveshjes, ku ai do të nënshkruajë kontratë 4 vjeçare dhe do t’i bashkohet klubit japonez pas përfundimit të sezonit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *