Agjenti i njohur prezent në Camp Nou nesër, do takohet me bordin!

Dita e nesërme nuk do të ketë vetëm vëmendjen dhe peshën ndaj takimit të nesër mbrëma mes Barcelonës dhe Manchester Unitedit në kuadër të Champions Leagues.

Sipas asaj që raporton edhe e përditshmja katalanase, SPORT, Agjenti i Coutinhos do të jetë prezent në Camp Nou ku fillimisht do të ndjek ndeshjen.

Por më pas se është mësuar se ai do të ketë një takim me bordin rreth së ardhmes së lojtarit.

Bordi është i lumtur me të dhe dëshirojnë që braziliani të vazhdojë me katalanasit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *