United do ketë katër mungesa të mëdha për nesër

Barcelona do të përballet me Manchester Unitedin nesër në kuadër të fazës së dytë të çerek finaleve të Champions Leagueve, në ndeshjen që do zhvillohet me fillim nga ora 21:00.

Mirëpo, tekniku Olskjaer i anglezëve ka bërë të ditur tani më listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e nesërme që luhet në Old Trafford.

Ajo që bie në sy është rikthimi në kohë i Sanchezit për këtë takim, i cili tashmë është i gatshëm.

Mirëpo, në mesin e tyre, nuk figurojnë emrat e Herreras, Billyt, Valencias që janë të dëmtuar dhe Luke Shaw i cili është i pezulluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *